wz
Rock Fans | Made In Rock

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
Koncert Petra Koláře, Hořepník 28.7. 2006
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Pátek, 04 Srpen 2006 00:00
kolar

Je devět hodin ráno, 28. července a na letním parketě v Hořepníku již probíhají přípravy na večerní akci. Na místním letním parketě má totiž vystoupit bronzový slavík a zpěvák roku Petr Kolář.

Celý článek...
 
Basinfirefest 2006
Napsal uživatel Michal Klingr   
Středa, 05 Červenec 2006 00:00

bahno1Letošní již 4.ročník Basinfirefestu se uskutečnil jako předchozí ročníky ve Spáleném Pořičí cca 25 km od Plzně, okres Plzeň - jih. Začal v poledne v pátek 30.6. a jelo se až do 4 ranní a pak 1.7 od 10 hodin a ukončen byl zase ve 4 ráno dalšího dne.

Na festivalu poprvé byly tři podia : Metal stage, Gambrinus stage a největší Česká spořitelna stage, kde vystupovaly největší hvězdy festivalu. Mezi ně bych určitě zařadil Clawfinger, Doro, No Name ze zahraničních a z domácích Arakain, Doga, škWor, Gaia Mesiah.

Celý článek...
 
Metal, prokletí či spása?
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Neděle, 21 Květen 2006 00:00

metalMetal, to není jen hudba, to je životní styl. Styl, který neslibuje žádný růžový život, ale i přes to mu zasvěcují svůj život další a další lidé. Už nějaký čas si pokládám otázku: "Prokletí či dar z nebes?!"

Metal, pro laika hrozný nesmyslný rámus, který nemá hlavu ani patu, pro zasvěcence libé tóny a démonické rify kytar provázené silným chorálem. Někomu se zdá metal stylem bez velké budoucnosti a možná tomu tak je. Zlatá éra metalu už dávno skončila a mladé začínají ovládat modernější styly, ale metal se přizpůsobuje. Vznikly nové styly jako nu metal, power metal atp. zpěváci jsou více techničtí a texty už nejsou jen o metalu, pekle, chlastu, jídlu, holkách a motorkách nebo autech, ale jejich obsah se přizpůsobuje aktuální situaci ve společnosti.

Celý článek...
 
Nevím - děti Rock´n´rollu
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Sobota, 20 Květen 2006 00:00

NevímJsou tři a nejstaršímu z nich je necelých 15let. Ano mluvím o Puštějovské skupině Nevím, nejmladší rockové kapele v naší zemičce.

Nevím byly založeni v podstatě náhodou. V roce 2002 bratrům Michalovi a Tondovi Bergerovým jejich otec postavil v garáži aparaturu, později si Tonda přivedl svého spolužáka Matěje Lienerta a jelikož mu šlo bubnování lépe než Tondovi, zůstal už u bicích. Tonda vzal do ruky basu a spolu s kytaristou a zpěvákem Michalem začali zkoušet.

Celý článek...
 
Doga - Love Vole
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Úterý, 02 Květen 2006 00:00

Doga - Love VoleJsou to už tři roky od chvíle, kdy karvinská hard rocková banda DOGA vydala fošnu "Když chlapi tančí" a znovu se zavřeli do studia aby vyprodukovali nové CD. Už několik týdnů před jeho vydáním kluci z DOGY prohlašovali, že jejich nový počin nesoucí název LOVE VOLE bude průlom v jejich dosavadní kariéře.

Celý článek...
 
Arakain - Labyrint
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Pondělí, 01 Květen 2006 00:00

Arakain - LabyrintSkupina ARAKAIN se stala za téměř čtvrt století působení na české hudební scéně živoucí legendou. Přes to však po personálních změnách v roce 2002 začala ztrácet na popularitě. V minulém roce prošel Arakain dalšími změnami. Petra Koláře, který nahradil Aleše Brichtu vystřídal Honza Toužimský a bubeník Lukáš "Doxa" Doksanský nastoupil na uvolněné místo po Marku Žežulkovi, který přestoupil do Divokýho Billa. Jak trefně řekl kytarista a poslední ze zakládajících členů Arakainu Jirka Urban: "Za méně dřiny tam dostane lépe zaplaceno."

Celý článek...
 
Sólové "Album" Petra Koláře získalo po týdnu prodeje Zlatou desku
Napsal uživatel ESTER - Music Agency   
Neděle, 01 Květen 2005 00:00

Petr Kolář - AlbumSólové "Album" Petra Koláře, které je v prodeji teprve od 24. října, již má "Zlatou desku" za prodej 10 000 kusů nosičů. Pilotní singl s názvem "Vyznání" brázdí hitparády rádií. Ke skladbě zároveň vznikl stejnojmenný videoklip v režii Martina Studeckého.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2
 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear