wz
Harlej 7.10. 2006 Music Club, Dvorec u Nepomuku

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
Harlej 7.10. 2006 Music Club, Dvorec u Nepomuku
Napsal uživatel Michal Klingr   
Pátek, 13 Říjen 2006 00:00

O Harleji v tomto roce již bylo napsáno mnoho. Někdy bylo psáno s pochvalou a někdy zase s velkou kritikou. Tak jak, je to se vším. Jak již určitě víte, Tomáš Hrbáček nahradil ikonu Harleje Vláďu Šafránka. Každý si myslel, že je nemyslitelné, aby Harlej fungoval bez Šafránka. Počáteční rozpaky, ale brzo rozehnal sám Tomáš, který předtím zpíval ve grupě MASH.

Dne 7.10 jsem měl šanci podívat se na koncert skupiny Harlej. Byl to v pořadí čtvrtý po vydání CD Čtyři z punku a pes. A vlastně to byl i první vystoupení po oficiálním křtu placky. Koncert se odehrál v Music Clubu Dvorec u Nepomuku. O rozehřátí publika se měli postarat kapely 50/50 a teplická Mewa, kde na začátku 90. let vystupoval i Tomáš Krulich, známý to kytarista z Kabátu.Večer zakončoval Paradox. Celý bigbítový večírek započal se skupinou 50/50 hrála sice pěkně, předělávky od Green Day a dalších byly fakt povedené, ale kapelka nemá tak průbojného zpěváka, který celý koncert prozpíval s rukou v kapse, takže publikum zas až tak moc nerozproudila. Mewa na podium šla s úmyslem vše změnit, ale místo toho taky přišlo zklamání. Slyšel jsem jí poprvé a přišlo mi to jak Krucipüsk v počátcích. Vše dovršila postavička bedňáka s nasazenou obrovskou hlavou, připomínající Miloše Zemana. I přes velkou exhibici se lidi zvednout nepodařilo. Prostě lidi ten večer šli na Harlej a ten neměl konkurenci.

A pak to přišlo okolo jedenácté se začal na podium trousit ansábl v čele s Tondou Rauerem. A začali již tradičně Voláním krve a lidi najednou ožili a byl to správný mazec. Poté bylo v rychlém sledu největší pecky a zazněly písničky z nového CD. Mezi nimi byla hitovka snad nejdelším názvem na světě a to Balada o tom, jak si chlapec pod vlivem měkké drogy našel děvče s nízkým IQ a taky pilotní singl na který byl i natočen klip Královna noci.Tonda stačil ještě poděkovat Západočechům za to, že tu kapela má největší publikum.Já bych řekl:,,Tondo, my bychom spíš měli děkovat Vám?. Poté došlo k malému překvapení večera a to, že přišel sám pán rocker Aleš Brichta a pokřitil CD. Tonda s grupou chtěli, aby si s nimi zazpíval Brikety. Bohužel Aleš asi měl na spěch a hned utekl. Pak Tomáš, před písní Samba Di´Pergola Roma ve které se odehrává příběh o mladém nezkušeném chlapci a velmi zkušené cikánce, vtipně poznamenal, že je to příběh ze života Tondy Rauera. Poté přišlo i umělecké okénko Tondy s jeho poezií Rozvíjej se buřtíku a Toník a Vládík.Koncert pokračoval a nikdo nechtěl, aby skončil, ale jednou to muselo přijít a tak na závěr zazněla Královna noci a Balada o tom?.a poté byla jen velká děkovačka. Tečku za večerem udělala západočeská stálice Paradox. A mohlo se jet domů.

V autě jsem si ještě přehrával celý¨koncert Harleje a myslím, že jim změna na postu zpěváka pomohla. Kapela zas je trochu dál. A mohl jsem si zase říct, že MC Dvorec pro nás zase připravil báječný večer. Kdo to nemá zase až tak daleko určitě sem někdy přijeďte, protože to stojí za to. Rockové zábavy se tu snaží dělat tak 2 za měsíc.

 
 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear