wz
INFERIFF METAL FESTIVAL 13.04.2007

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
INFERIFF METAL FESTIVAL 13.04.2007
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 01 Leden 2007 00:00

Všichni přátelé metalové muziky pozor!

IT´S BLACK FRIDAY!

inferiff

V pátek 13.dubna bude v Masters of Rock Café ve Zlíně černý pátek. Máme pro to 6 důvodů, 6 kapel, které vás nabijí metalovou energií.

Na 1. ročníku metalového festivalu INFERIFF vystoupí špička domácí scény a jedno překvapení z Polska. A ne překvapení ledajaké. Headlinerem prvního ročníku je VIRGIN SNATCH ? smečka kterou si zapamatujete už při prvních riffech. Nekompromisní thrash/death testamentovského střihu který vás nenechá v klidu. Anebo co takhle se proběhnout lesem extrémní melodiky v podání ADOR DORATH? Šest průvodců do světa dávných mystérií a hypnotické black-doomové smrště. Kdo rád progresivní dark metal s doom a death vlivy, toho jistě potěší další z nej domácích kapel ? SIX DEGREES OF SEPARATION, kteří taktéž zdobí náš festival. A pro oldschool thrash dřevorubce je tady SHAARK, Pantera na české scéně; ANTROPOID ? smečka, co Vás vrátí do doby vrcholného rozkvětu thrashmetalu vírem riffového uragánu. Celý metalový svátek odstartuje AGONIA ? Metallica revival, která zahraje legendární skladby nejznámější metalovky na světě.

Brány inferna se otevírají v 17:00. Po skončení živého setu headlinerů (a že to bude sakra živé) je pro návštěvníky připravena metalotéka s projekcí klipů, soutěžemi o hodnotné ceny atd.


Takže 13.dubna INFERIFF v Mástru!
Těší se na Vás kapely a INFERIFF team.


Akce je organizována studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, pod jejíž záštitou je také celý festival.


Místo konání: Masters of Rock Café, Tyršovo nábřeží 5497, 760 01 Zlín ? Čepkov Datum: 13.4. 2007 od 17:00
Vystoupí tyto bandy:

VIRGIN SNATCH (pl)
ADOR DORATH (cz)
SIX DEGREES OF SEPARATION (cz)
SHAARK (cz)
ANTROPOID (sk)
AGONIA - METALLICA REVIVAL (sk)
Metalotéka + projekce klipů

Pro podrobné info a rezervaci vstupenek: www.inferiff.utb.cz

 
 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear