wz
Svým novým CD ?Čas se zbláznil? slaví ARGEMA 25. výročí vzniku kapely

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
Svým novým CD ?Čas se zbláznil? slaví ARGEMA 25. výročí vzniku kapely
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 01 Červenec 2007 00:00
argema

Nikoliv standardním best of albem, ale poctivými třinácti zbrusu novými skladbami oslaví skupina ARGEMA letošní čtvrtstoletí svého působení na rockových pódiích.

Autorsky se na novém CD podílela většina osazenstva kapely. Jako hosté se zapojili renomovaní textaři Petr Šiška, Hanka Sorrosová či Ivan Rössler, tedy lidé známí svou spoluprací s mnoha tuzemskými hvězdami populární i rockové muziky.

ARGEMA, inspirovaná především rockovými vlivy 80. let, se na novince rozhodně nebránila moderním propracovaným aranžím. Kapela pracovala v Sound Art studiu na konečné podobě svých nových skladeb po celé jaro. Aktuální repertoár vznikal postupně v průběhu uplynulých dvou let. ?Hodně jsme o podobě nového CD přemýšleli, a myslím, že na finální verzi alba je to znát?, říká bubeník ARGEMY, Pepa Pavka. ?Jedná se o takový návrat k rockovým kořenům naší muziky. Do skupiny se vrátil staronový zpěvák Jarek Filgas (nazpíval první 3 alba ARGEMY), který se ihned po svém návratu projevil jako opravdový profesionál. Za ty roky své muzikantské kariéry Jarek neskutečně vyzrál a našemu novému soundu to jednoznačně prospělo?, dodává Pepa Pavka.

Zbývá již jen dodat to nejpodstatnější ? nové album ARGEMY ?Čas se zbláznil? vychází ve druhé polovině května a ukázky z něj si můžete poslechnout na stránkách: www.argema.cz . ?ano, čas se možná opravdu zbláznil, těch 25 let existence rychle uběhlo, ale ARGEMA je zde v plné síle a s novými nápady.

 
 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear