wz
Up(Down)grade !!

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
Up(Down)grade !!
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Středa, 03 Září 2008 20:24

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Rozhodl jsem se po více než roce opět obnovit činnost svého prvního webu. V minulosti měl několik redaktorů, já doufám, že se mi podaří přesvědšit jich alespoň polovinu k další účasti na tomto projektu. Na co se rozhodně můžete těšit jsou galerie fotek, nové články, novinky z domova a ze světa, ale nejen to, v (nejen)průběhu podzima plánuji web dále rozšiřovat. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji tohoto staro-nového zinu, stačí mě kontaktovat na e-mail (viz kontakty) nebo raději na ICQ 267-771-405. Jediným požadevkem pro přijetí je zájem o rockovou hudbu!

 

Nově také tento web běží pod redakčním systémem Joomla! 1.5.5, což mnohonásobně usnadní práci nejen mě, ale i komukoliv, kdo by chtěl pomoci, a také Vám, čtenářům. 

 

 
 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear