wz
Koncert Petra Koláře, Hořepník 28.7. 2006

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
Koncert Petra Koláře, Hořepník 28.7. 2006
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Pátek, 04 Srpen 2006 00:00
kolar

Je devět hodin ráno, 28. července a na letním parketě v Hořepníku již probíhají přípravy na večerní akci. Na místním letním parketě má totiž vystoupit bronzový slavík a zpěvák roku Petr Kolář.

Okolo osmé hodiny večer se do areálu začali hrnout první návštěvníci, kteří využili akce "do 20:30 vstupné za předprodejní cenu 190,- Kč."Jako předskokan vystoupila česká bigbítová legenda, skupina Markýz John, která opět začíná nacházet ztracenou kvalitu svých vystoupení. Petr Kolář měl dnes jak muzikanti říkají "dvoják", tj. dvě vystoupení během jednoho dne. Od pěti hodin zpíval na festivalu Benátská noc v Malé skále na severu Čech. Naštěstí již po půl desáté se za branami parketu objevila auta s doprovodnou kapelou a nástroji, manažerkou a dalším doprovodem nejprodávanějšího českého interpreta. Za okamžik se objevil i Petr. V doprovodu pořadatelů se celkem bez problémů dostal do šatny. Naštěstí tedy, jak podotkl zpěvák Markýze Johna, V.Růžek, se historie neopakovala a my jsme na Petra Koláře nemuseli čekat až do půl druhé ráno, jak tomu bylo před dvěma lety. Po čtvrt na jedenáct uvolnila předkapela místo Kolářově kapele a jejich aparatuře. Něco před jedenáctou bylo vše připraveno a po třiadvacáté hodině vystoupil na pódium za velkého pískotu fanynek i Petr Kolář. Během netradičně dlouhého osmdesátiminutového vystoupení zazněly hity jako Jsi volná, Fádní blues, Vyznání a píseň ze seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí, Den, kdy se vrátí láska. Jako povinný přídavek zařadil Petr mimo jiné i song, Ještě, že tě, lásko mám, jež složil Karel Svoboda pro svou ženu a který se stal hitem ve všech tuzemských rádiích.

kolar

Ti, kteří přišli do Hořepníka na koncert Petra Koláře měli možnost zažít jedinečné vystoupení muzikálového zpěváka, ex-zpěváka legendárních skupin Precedens a Arakain, zpěváka roku v anketě Anděl Allianz a bronzového slavíka Petra Koláře. Vystoupení na špičkové hudební úrovni v podání hudební elity naší země. Celé vystoupení mělo asi jedinou vadu na kráse. Takovou Achillovou patou byli pauzy mezi jednotlivými songy. Při jedné z nich sice Petr rozezpíval publikum, ale při většině ostatních předváděli umělci z doprovodné kapely své umění, což ovšem někteří Petrovi fanoušci odsoudili nesouhlasným pískáním a pokřiky na Petra.

Po skončení vystoupení se před dveřmi šatny shromáždil dav fanoušků, kteří chtěli podpis od populárního umělce. Tento dav jen stěží zadržovali skoro všichni "ovestovaní" pořadatelé. Autogramiáda se nakonec nekonala, namísto toho poslal Petr Kolář podepsané fotky, které pořadatelé rozdali, bohužel na každého se nedostalo. Vzápětí přijelo auto pro nástroje a kapelu a z šatny odcházel úzkou uličkou, kterou mu mezi fanoušky vytvořili pořadatelé, i zpěvák, toho asi deset pořadatelů doprovodilo až před areál k autu, zbytek zadržoval běsnící dav fanoušků. Cestou se Petr pozdravil s několika svými příznivci a poté spěchal do auta. Před odjezdem se ještě rozloučil s pořadateli a zapózoval na několika fotkách.

Po odjezdu Petra Koláře následovalo losování vítězných lístků ve hře o různé ceny. První cenou byla exkurse v pivovaru Poutník Pelhřimov spojená s ochutnávkou. Losování se trochu protáhlo, jelikož mnozí návštěvníci ihned po kolářově vystoupení odešli a tak se losování muselo někdy i třikrát opakovat. Večer dohráli Markýz John a na parketě už zůstalo jen několik návštěvníků a parta asi dvaceti motorkářů.

Na závěr musím pochválit ozvučení, které bylo opravdu na profesionální úrovni. Celý koncert byl pro mě skvělým zážitkem, i přes ten malý deštík okolo druhé hodiny ranní.

kolar

kolar

kolar
 
 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear