wz
Reporty

Novinky doma

Pokusná novinka #1

Celý článek...

Partneři

Fan web Wanastowi Vjecy & Lucie

Webové newsky

Vážení,

Z organizačních, technických a v neposlední řadě i časových důvodů jsem se rozhodl sloučit všechny své webové projekty pod jedinou adresu. Tou se stala adresa mého osobního webu www.rocker-tialk.chytrak.cz. Z tohoto důvodu již nebude zdejší web aktualizován, leda že by měl někdo zájem na spolupráci při jeho udržování. Proto Vás prosím: navštěvujte mě na nové adrese i nadále.

Děkuji všem za dlouhodobou přízeň, kterou jsem byl z Vaší strany poctěn více než čtyři roky.

Díky

Vladimír Kotýnek ml. alias Rocker-Tialk

! www.rocker-tialk.chytrak.cz !

 

Starý mrtvý web Rock Fans se změnil na rockový web zine!

 

Celý článek...
 
Reporty
Harlej + Syndrom rock Letní parket Hořepník, 3.8. 07
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Sobota, 11 Srpen 2007 00:00

harlejJak hlásá znělka v regionálním rádiu, letní sezóna na parketu v Hořepníku je v plném proudu. Tento víkend mohli všichni rockeři a hlavně všichni příznivci kapely Harlej slavit, tedy alespoň těch více než pět set fanoušků této formace, kteří přijeli do Hořepníka. Počasí se vydařilo, motorkáři se od loňska moc nezměnili (kdo tam byl do konce, ten ví, o čem mluvím ? pozn. redakce), takže jsem o mnohé krásné zážitky bohatší.

Celý článek...
 
Harlej 7.10. 2006 Music Club, Dvorec u Nepomuku
Napsal uživatel Michal Klingr   
Pátek, 13 Říjen 2006 00:00

O Harleji v tomto roce již bylo napsáno mnoho. Někdy bylo psáno s pochvalou a někdy zase s velkou kritikou. Tak jak, je to se vším. Jak již určitě víte, Tomáš Hrbáček nahradil ikonu Harleje Vláďu Šafránka. Každý si myslel, že je nemyslitelné, aby Harlej fungoval bez Šafránka. Počáteční rozpaky, ale brzo rozehnal sám Tomáš, který předtím zpíval ve grupě MASH.

Celý článek...
 
Česká rocková liga
Napsal uživatel Michal Klingr   
Sobota, 09 Září 2006 00:00

Letos se již odehrál třetí ročník vyhledávající soutěže pro začínající rockové kapely s názvem Česká rocková liga. První ročník vyhrála Pangea, která letos otvírala finálové kolo. A minulý ročník vyhrál Snail, připomínající americkou skupinu KoRn. Do základního kola se přihlásilo 350 kapel a prvním sítem vyřazování prošlo 36 souborů, které si to rozdali o 12.postupových míst do semifinále, které se konalo na Basinfirefestu 2006. Tam se nejlépe vedlo Dirty game, Forrest jump, Fourth face a Glock 22, kteří postoupili do finále ČRL. To se konalo již tradičně na parketě do zříceninou hradu Vlčtejn (Plzeň ? jih).

Celý článek...
 
Koncert Petra Koláře, Hořepník 28.7. 2006
Napsal uživatel Vladimír Kotýnek   
Pátek, 04 Srpen 2006 00:00
kolar

Je devět hodin ráno, 28. července a na letním parketě v Hořepníku již probíhají přípravy na večerní akci. Na místním letním parketě má totiž vystoupit bronzový slavík a zpěvák roku Petr Kolář.

Celý článek...
 
Basinfirefest 2006
Napsal uživatel Michal Klingr   
Středa, 05 Červenec 2006 00:00

bahno1Letošní již 4.ročník Basinfirefestu se uskutečnil jako předchozí ročníky ve Spáleném Pořičí cca 25 km od Plzně, okres Plzeň - jih. Začal v poledne v pátek 30.6. a jelo se až do 4 ranní a pak 1.7 od 10 hodin a ukončen byl zase ve 4 ráno dalšího dne.

Na festivalu poprvé byly tři podia : Metal stage, Gambrinus stage a největší Česká spořitelna stage, kde vystupovaly největší hvězdy festivalu. Mezi ně bych určitě zařadil Clawfinger, Doro, No Name ze zahraničních a z domácích Arakain, Doga, škWor, Gaia Mesiah.

Celý článek...
 


 
DESIGNER JOOMLA TEMPLATESJoomla Templates By JoomlaBear